TRT Eba TV İlkokul

< / > Sitene Ekle
Sitene TRT Eba TV İlkokul Canlı Yayını ekle..
Kategori Eğitim

Eba Tv İlkokul izle, Ebatv canlı yayınlarını sitemiz üzerinden kesitinsiz olarak izleyebilirsiniz. Eba TV ilkokul canlı izle,eba tv ilkokul dersleri izle, eba tv ilkokul hd

EBA TV işlek yayınları bütün süratiyle devam ediyor. 23 Mart tarihinde başlayan uzaktan eğitimde öğrenciler tek uygulama ışığıında kendilerine makul derslerini dinliyorlar. EBA TV işlek yayın nereden izlenir? Televizyonda, TRT-EBA TV İlkokul, TRT-EBA TV Ortaokul ve TRT-EBA TV Lise olmak suretiyle 3 değişik kanal, HD (yüksek çözünürlüklü) ve SD (Standart çözünürlüklü) olmak suretiyle toplam 6 kanal üstünden yayın yapılıyor.

EBA TV işlek yayın nereden izlenir? Ulusal Eğitim Bakanlığınca, yeni tip koronavirüs salgını hasebiyle eğitime verilen 1 haftalık aranın sonrasında 23 Mart tarihinde başlayan uzaktan eğitim süreci devam ediyor. Öğrenciler EBA TV ve TRT üstünden eğitimleri alıyorlar. İşte ilkokul, ortaokul ve lise yayın linkleri… EBA TV CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR? Öğrenciler, TRT-EBA TV ve "eba.gov.tr" üstünden, yayın akışı ve ders uygulamasını izleyerek, kendisi sınıflarına ilişkin ders anlatımlarının hangi gün ve vakitte yapılacağını öğrenecek ve kendileri için tespit edilen saat aralığında yayını izleyebiliyorlar.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş

Son Yorumlar